Beyköy Belediyesi

Beyköy Belediye Başkanı Sayın Osman KILIÇ, Mübarek Kurban Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Beyköy Belediye Başkanı Sayın Osman KILIÇ, Mübarek Kurban Bayramı vesilesi ile bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkanımız Sayın Osman KILIÇ mesajında, başta Beyköylü  hemşerileri olmak üzere tüm İslam âleminin kurban bayramını kutladığını belirtti. Bayramlarda barış, kardeşlik, sevgi ve hoşgörünün egemen olması gerektiğini kaydeden Başkanımız Sayın Osman KILIÇ, insanların birbirine olan dargınlıklarını unutması, bunun yerine barış ve sevginin olması gerektiğini söyledi.

Başkanımız Sayın Osman KILIÇ, "En güzel duyguların yaşandığı, sevincin, hüznün ortak paydada buluştuğu bu mübarek güne kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm dünyadaki Müslüman âlemini birbirine yakınlaştıran birlik ve beraberlik ruhu içeresinde hareket etmelerine olanak sağlayan Kurban Bayramında kesilen Kurbanlar, ALLAH’ın hoşnutluğunu amaçlanarak kesilir. Sabah bayram namazıyla başlayan bu ulvi görev Rabbe yakınlaşma, kurbanla daha da artar.

Kurban, ALLAH uğrunda özveride bulunmanın en güzel örneğidir, inanan insanın ALLAH'a teslimiyetinin bir göstergesidir. Bu mübarek Kurban Bayramı vesilesiyle başta Beyköylü hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın, milletimizin, yurt dışında yaşayanların millet varlığımızın, gönül coğrafyamızın ve İslam âleminin Mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutluyor.

Bayramın milletimizin ve İslam âleminin bekası, huzuru, refahına ve mutluluğuna vesile olmasını Cenab-ı ALLAH'tan niyaz ediyor, selam, hürmet ve muhabbetlerimi sunuyorum." diye kaydetti

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ

BEYKÖY BELEDİYE BAŞKANI OSMAN KILIÇ’IN
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ ANMA, DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ MESAJI


Bizler bağımsızlığı karakter benimseyen bir ecdadın torunlarıyız. 719 yıl önce Söğüt’te, 565 yıl önce İstanbul’da, 104 yıl önce Çanakkale’de vatan ve millet sevgisiyle gözünü kırpmadan siperlerden siperlere kahramanlık taşıyan bir neslin evlatlarıyız.


Toprağımızın birliği, insanlarımızın kardeşliği, ülkemizin huzuru adına, genciyle yaşlısıyla, kadınıyla, erkeğiyle vatan sevgisini canından öte sayan bir neslin mirasçılarıyız.
15 Temmuz kanlı darbe teşebbüsü sırasında yaşananlar, milletimizin asırlar öncesinden bugünlere bağımsızlık uğruna verdiği mücadelenin aynasıdır. Hiçbir silah yoktur ki bir milletin inancı, azmi ve kararlılığı karşısında yenilmesin, hiçbir kötülük yoktur ki demokrasi ve bağımsızlık uğruna her şeyi göze almış bir milletin karşısında diz çökmesin.


15 Temmuz’da vatan, demokrasi ve bağımsızlık uğruna mücadele veren kahraman insanımız asırlar öncesinde olduğu gibi yine aynı kararlılıkla yaşadığı toprakları ve şanlı tarihini korumanın, istikbalinin yegâne unsuru olduğunu tüm dünyaya haykırmıştır.
Milletimiz, bu ülkeyi bölmek isteyen vatan hainlerine layıkıyla cevabını vermiştir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ve Başbakanımız Sayın Binali YILDIRIM’ın çağrısıyla demokrasiye sahip çıkmış, vatan toprağına sahip çıkmıştır. Milletin silahını millete doğrultan, demokrasimize darbe indirmek isteyen, aydınlık geleceğimizi yok etmeye azmeden vatan hainleri, ölüme meydan okuyarak sokaklarımızı dolduran kahraman milletimizin verdiği fedakâr mücadeleyle başarısızlığa uğratılmıştır.


Bizler şehitlerimizin emaneti olan bu topraklarda, aynı inanç ve vatan sevdasıyla güzel Türkiye’mizin aydınlık geleceği için mücadele etmeye devam edeceğiz. Geleceği, vatanımız, milletimiz, bayrağımız, devletimiz ve insanımız adına iyinin ve doğrunun yolundan hiçbir zaman şaşmadan karşılayacağız. Çünkü biz birliğin gücüne inanıyor, yüreklerimizin bu vatan uğruna asırlardır aynı duygularla çarptığını biliyoruz.


Zafer; iyilik ve doğruluk adına mücadele edenlerindir. Tüm fertleriyle tek yürek olan milletimiz şüphesiz ki Türkiye’nin gücünü geleceğe ulaştıracaktır. 15 Temmuz bir demokrasi zaferidir. Bu vesileyle, bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize acil şifalar diliyorum.

 

Yaz Spor Okulları başlıyor

 

HAYIRLI BAYRAMLAR

HAYIRLI BAYRAMLAR

Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bayramlar insanlar arasındaki kardeşliğin, sevgi ve saygının perçinlendiği, birbirleriyle olan dargınlıklarını unutarak barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir.

Bu güzel günlerde başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ve kardeşliğin hâkim olmasını temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle Beyköy'lü  Halkımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutluyor; aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir yaşam geçirmeleri dileğiyle saygılar sunuyorum.

Osman KILIÇ

Beyköy Belediye Başkanı

Belediye Başkanımız Sayın Osman KILIÇ Ramazan Ayının Gelmesiyle ilgi Mesaj Yayınladı Mesajında

Sosyal hayatta huzur, dayanışma ve kaynaşmanın yoğun olarak yaşandığı,şeytanların zincirlere vurulduğu, af, mağfiret ve bereket mevsimi Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Dini ve insani duyguların daha da yoğunlaştığı, maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı ve mükâfatlarının sınırsız olarak verildiği bu mübarek ayı iyi ve güzel davranışları artırarak en iyi şekilde değerlendirmemiz gerekmektedir.
Bu ayda insanlar tuttukları oruçlarla hem bedenlerinin şükrünü yapmış, hem de aç ve yoksulların halini daha iyi anlamış olurlar.
Bu nedenle Ramazan paylaşma ve dayanışmaya vesile olan bir aydır.
İçinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini bulunduran Ramazan ayının Beldemize , Ülkemize ve İslam Âlemine hayırlar getirmesini Yüce ALLAH tan niyaz ediyorum?

 

23 Nisan Ulusal EgemenlikBayramı Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun

23 Nisan Ulusal Egemenlik Bayramı Kutlu Olsun

Beldemiz Şehit Ufuk Baysan İlkokulunun Düzenlemiş Olduğu 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı programına katıldık büyük bir özveri ve coşkuyla gösterilerini sergileyen çocuklarımıza onları yetiştiren aileleri ve öğretmenlerimize teşekkür ediyor bugünün çocukları yarının büyükleri sevgili çocuklarımıza böyle güzel bir bayram armağan eden Gazı Mustafa Kemal ATATÜRK ve Silah Arkadaşlarını Bu Vatan Uğruna Canini Veren Şehitlerimizi Minnetle Anıyor bütün çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramını Kutluyorum.

Başımız Sağ Olsun

Türkiye-Irak sınır hattında teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan kahraman vatan evlatlarımız P.Er. Erhan Çiyapul, Murat Şahin, Şevket Çetin, Yener Kırıkcı’ya Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Ramazan Ayının Müjdecisi Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Ramazan Ayının Müjdecisi Berat Kandiliniz Mübarek Olsun.

Düzce OSB Yönetim Kurulunun Belediye Başkanımıza Ziyaret...

Düzce Osb Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Selim YİRMİBEŞOĞLU ve Yönetim Kurulu Üyelerine Ziyaretlerinden Ötürü Teşekkür Ederim.

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Ziyareti

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürü Sayın Erol TÜRKYILMAZ'a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim.

Sayfa 1 / 71

 • «
 •  Başlangıç 
 •  Önceki 
 •  1 
 •  2 
 •  3 
 •  4 
 •  5 
 •  6 
 •  7 
 •  8 
 •  9 
 •  10 
 •  Sonraki 
 •  Son 
 • »