Beyköy Belediyesi

BARIŞ PINARI HAREKÂTINI DESTEKLİYORUZ...Beyköy Belediye Meclisimiz, Barış Pınarı Harekâtı’na destek dolayısıyla tüm Üyeleri bir araya geldi.
‘’Barış Pınarı Harekatına Destek’’ amacı ile gerçekleşen toplantıda ‘’Devletimizin, güvenlik kuvvetleriyle bölücü terör örgütü PKK’ya karşı yıllardan beri büyük bir mücadele vermektedir.
Teröre karşı milletçe verdiğimiz bu mücadelenin bir diğer ayağını da Barış Pınarı Harekâtı oluşturmaktadır...
Barış Pınarı Harekâtı, tüm bölgeye huzur ve güvenlik vaat etmektedir. Suriye’nin toprak bütünlüğünün korunması Ülkemiz açısından büyük önem taşımaktadır. Türkiye Cumhuriyeti, Suriye halkının ve Türk halkının güvenliğini, refahını ve huzurunu istemektedir. Barış Pınarı Harekâtı bu çerçevede değerlendirilmelidir’’ vurgusu yapıldı.
Bölgemizin istikrar, barış ve refahına karşı en büyük tehdit olan DAEŞ=PKK=PYD=YPG terör örgütlerinin bu yıkıcı faaliyetlerini sonlandırmak, yurtlarını zulüm, sürgün, baskı ve katliamla yitirmiş yüz binlerce Suriyelinin vatanlarına dönüşlerini sağlamak için düzenlenen Barış Pınarı Operasyonu'nu Belediye Meclis Üyeleri olarak destekliyor, ordumuza muvaffakiyetler diliyoruz. Belediye Meclisimiz, kahraman Mehmetçiklerimizin yanındadır..